Gå til innhold

en,to, tre


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg tror det har klikket helt for meg! Jeg må telle,telle, telle ALT jeg kommer over, trapper, riller, planker..og nå har jeg begynt å telle bokstaver, gjøre dem om til tall og finne ut om det går opp i opp..det er jo helt sjukt, men jeg MÅ gjøre det..aaahh..er jeg gal eller?

Skrevet

Hei Maxime!

Jeg har hørt om flere som har det slik. Det går jo an å få dilla på å telle alt mulig, ikke trø på streker på fortauet etc, og det vil jeg tro glir over av seg selv etter en stund. Men jeg kan ikke noe spesielt om dette.

Hva med å legge ut innlegget på psykforum, der får du sikkert et godt svar på spørsmålet ditt!

Klem fra Grete :-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...