Gå til innhold

Lavt stoffskifte så høyt stoffskifte


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Etter å ha gått stabilt på 175 levaxin i 10 år fikk jeg plutselig skyhøyt tsh og byttet ned til 125. Så gikk det bra en stund men nå har jeg fått forhøyet tsh igjen. Merker ikke så mye til det som da jeg hadde skyhøyt (rask puls). Noen som vet om det lønner seg å ta en eller to fridager fra levaxin til å dempe tsh? Får ikke tak i FL som har pappaperm. Det er bare  1 poeng over grensen.

Long shot men kan behandling (metex) mot annen autoimmun sykdom (revmatisk), forbedre skjoldbruskkjertelen sin produksjon? Ringte revmatisk om dette og de hadde ikke hørt om det og det var ingen interaksjoner mellom levaxin og metex, men de kunne ikke utelukke det heller.

Anonymkode: aa7c0...9cf

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...