Gå til innhold

lyging trigger meg.


Anbefalte innlegg

stjernestøv
Skrevet

Merker at lyging trigger meg noe veldig, setter ærlighet høyt. Hva må jeg jobbe med i meg selv da? Bare akseptere det eller er det meningen jeg skal si ifra? Sa ifra nå men det hjelper jo ikke og han kommer ikke til å slutte med det men var godt å si ifra, kanskje han ikke tar kontakt på en stund da får vi håpe. 

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

På hvilken måte trigger det deg? 

Anonymkode: d2ab8...66e

stjernestøv
Skrevet
AnonymBruker skrev (2 minutter siden):

På hvilken måte trigger det deg? 

Anonymkode: d2ab8...66e

Får bare inn at dette er løgn så kjenner jeg ubehag i hjerte og mage området, det er feil og stygt gjort tenker jeg. Men får ikke gjort noe med det. 

Skrevet

Må vel lære meg å bare la det gå og ikke la det påvirke meg, kan ikke forandre andre folk. Noen lever visst av å være lystløgnere, holde dem på avstand og minst mulig med å gjøre. Det forstyrrer freden min men ja bare hvis jeg lar det forstyrre freden min vet jeg, lærer stadig. 

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...