Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vet ikke om dette er bare meg,men?

Har gresspollenallergi og det hender at øynene begynner å klø noe sinsykt. Så snuser jeg av og til. Det jeg har merket er at når jeg putter en pris i munnen så forsvinner kløen fra øynene. Høres sikkert helt sprøtt ut, men det funker for meg. Har det vært gjort noen undersøkelser på hvordan nikotin virker inn på pollen symptomer?

Fortsetter under...

Gjest Ragnhild Halvorsen, Lege Spesialist i Im
Skrevet

Kjære rtwice

Dette var en interessant effekt av snus som jeg ikke har hørt om før. Kan tenke meg noen mulige mekanismer, men har som sagt aldri hørt det tidligere.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...