Gå til innhold

Alkohol og utslett


Anbefalte innlegg

Gjest novalina
Skrevet

Hvis jeg drikker mye alkohol, hender det at jeg får et slags kløanfall som hovner opp i dagene som følger. Er jeg alene om dette problemet, eller er det noen som har noen råd?

Fortsetter under...

Skrevet

Hvilket blandevann bruker du? Kan det være du kanskje reagerer på det? Sitrus-allergi er ganske vanlig og finnes i mange typer rus-brus, blandevann etc. Jeg fikk mye utslett av drikking før, og det viste seg å være sitrus-allergi. I tillegg kan jeg ikke drikke tørre / sure viner...det er ettellerannet med syren jeg reagerer på.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...