Gå til innhold

venn. virkelig venn.


Anbefalte innlegg

Gjest theactor
Skrevet

For første gang er jeg glad for å få besøk av en venn. For denne jenten slipper jeg å spille skuespill for. Hun vet jeg er full. Vet jeg er ustabil. Vet jeg sliter . og at jeg bare er sånn nå, i motgen tidlig er jeg mamma til to og bare søt.

Skrevet

Er det ikke herlig og ha sånne venner som du kan omgås uten og tre på deg den masken igjen og igjen? Kjenner den følelsen.

*klem til deg hvis du vil ha*

Gjest theactor
Skrevet

Er det ikke herlig og ha sånne venner som du kan omgås uten og tre på deg den masken igjen og igjen? Kjenner den følelsen.

*klem til deg hvis du vil ha*

Ja det er virkelig utrolig godt å ha en sann venn. Er litt redd for at hun ikke skal holde ut med meg, jeg sliter mye nå og bruker henne kanskje for mye.

Takker for klemmen :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...