Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har et problem, jeg svetter alltid, selv om jeg ikke er varm. Jeg lurer på om det finnes noe man kan bruke for det.

Fortsetter under...

Skrevet

Hei, og ja det fins noe på vita som heter yerka, den er kjempe bra. Virker i vaffal på meg. Og jeg har prøvd absolutt alt =) Lykke til

Christian Anker, spesialist i allmennmedisin
Skrevet

Kommentar utenom betaltjenesten:

Svette, høy puls og indre uro kan skyldes høyt stoffskifte. Dette kan greitt undersøkes med en blodprøve hos lege.

Skrevet

Det finnes mange gode råd mot svette, men ikke for alle. Jeg sliter også med svette som "pipler" frem selv om jeg ikke er varm. Veldig typisk er det at det skjer når jeg ikke ønsker at det skal skje, -blant folk, - må alltid gå med to gensre på meg så de våte flekkene ikke skal synes så godt.

Min diagnose er PCO (les om dette her:

http://www.fub.no/artikler/sykdom/pco.html

Hvis jeg har rett når jeg tror du er kvinne, vil jeg anbefale deg å få undersøkt om du kan ha PCO. Da er det nemlig veldig vanlig å svette uten at en er varm. Hvis så er tilfelle hos deg, kan det være at østrogen-tabletter er det som skal til for å hjelpe deg og ikke svettehemmende midler. Det er verdt et forsøk, for jeg vet hvor plagsomt dette kan være. Lykke til!

Gjest utspekulert
Skrevet

Ja,prøv yerka,finnes på vita-butikkene! Lykke til!

Gjest utspekulert
Skrevet

Ja,prøv yerka,finnes på vita-butikkene! Lykke til!

Annonse

Gjest utspekulert
Skrevet

Ja,prøv yerka,finnes på vita-butikkene! Lykke til!

Gjest utspekulert
Skrevet

Ja,prøv yerka,finnes på vita-butikkene! Lykke til!

  • 4 uker senere...
Skrevet

Ja,prøv yerka,finnes på vita-butikkene! Lykke til!

Hei!

Tusen takk for rådet. Jeg har kjøp Yerka og det fungerer kjempefint!

  • 1 måned senere...
Skrevet

Hei, og ja det fins noe på vita som heter yerka, den er kjempe bra. Virker i vaffal på meg. Og jeg har prøvd absolutt alt =) Lykke til

Hei dere!

Jeg har lest innleggene deres..jeg sliter selv veldig med sevtte under armene. Og jeg har lett byen rundt etter Yerka. Men finner dt ikke! Jeg vil så gjerne bli kvitt det! Det vet vel dere som sliter med det, åssen det er. Så, kunne en av dere VÆR SÅ SNILL å kjøpe det for meg? Jeg sender penger først..hvis du er intressert, send en mail til meg på : [email protected]

Så kan vi skrives nærmere. Jeg blir ubeskrivelig takknemlig for hjelp. Jeg kan ikke tro at noe kan virke mot svette, men jeg har prøvd alt annet....! Blir veldig takknemlig for raskt svar.(da kan jeg fortere kjøpe lyse t-skjorter:O) (hvis det virker da..)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...