Gå til innhold

utslett på penis


Anbefalte innlegg

Gjest fortvilet19
Skrevet

Hei jeg er en gutt på 19 år. Etter et samleie med partneren min for ca. en uke siden har jeg fått rødt utslett på penishodet. Det dannet seg også noe illeluktende veske nede der penishodet begynner samt noen små sår der.

Det ser normalt ut nede der phodet begynner nå.

Jeg har vært plaget med mye kløe (er det ennå), og utslettet på penishodet forsvinner ikke. Det virker også som huden på phodet er veldig tørr og det glinser veldig, ser ikke ut som det pleier å gjøre.

Det er helt klart at det kom etter vi hadde sex. Vi hadde ikke hatt samleie på en 1 1/2 uke og hun hadde også litt mens da vi holdt på.

Har smørt på sårsalver og tykt med fuktighetskrem flere ganger, samt vasket godt med såpe ofte, men utslettet, kløen og den tørre, skrukkete huden på phodet forsvinner ikke!

Hvordan skal jeg forholde meg til dette ? Er det noen krem etc. jeg kan få tak i uten å gå til lege som kan ta bort dette? burde jeg ha sex nå som det er sånn ? hva skal jeg gjøre ...?

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...