Gå til innhold

armer som dovner bort


Anbefalte innlegg

kaki1365380552

Hei.jeg er en dame på 37år.I de siste årene har armene mine dovnet bort når jeg vasker håret,støvsuger,kjører bil og motorsykkel etc.armene er ikke i klem på noe vis.Det er forferdelig plagsomt.Dette har blitt mye verre de siste mnd.Er det noe jeg kan gjøre med dette? det er så ubehagelig.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/124126-armer-som-dovner-bort/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Kizza1365380506

Jeg var også plaget av dette tidligere. Det viste seg at jeg hadde lavt stoffskifte og etter at jeg begynte med thyroxin så er det mer eller mindre forsvunnet og plager meg bare i veldig korte perioder.

Nå hadde jeg jo mange andre tegn på at jeg hadde lavt stoffskifte, men det var en av dem.

Mvh

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/124126-armer-som-dovner-bort/#findComment-753747
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...