Gå til innhold

Sorte prikker


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Har fått litt sorte prikker rundt nese partiet og disse skal vekk øyeblikkelig.Noen som vet om noen kremer eller lignende som hjelper?

Fortsetter under...

Skrevet

har ikke prøvd det, men det finnes noen slags klistrelapper du kan sette på nesen og så rive av for å fjerne de sorte prikkene... mulig det selges på H&M og slikt?

Skrevet

Sorte prikker bør klemmes ut -og bruker du et AHA/BHA (glykolsyre+salisylsyre)-produkt jevnlig forhindrer du nye sorte prikker. F.eks MD Formulations og Dermalogica har mange slike produkter. Og skrubb, skrubb, skrubb huden!

For å klemme ut, gå til hudpleier eller få tak i en sånn sak til å klemme med som hudpleiere bruker, ikke bruk fingrene! Da kan du få ødelagte cellevegger i huden, og kapillærer som synes.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...