Gå til innhold

Svetting


Anbefalte innlegg

Gjest Precious
Skrevet

For noen uker siden slo jeg hodet mitt kraftig. Fikk da selvsagt vondt i hodet og ble ikke i form, i tillegg fikk jeg influensa. Feber, svimmel og kvalm. Fortsatt svetter jeg mye på føtter og hender, og også ellers, er kvalm og ikke i form. Hvorfor varer det så lenge, hva kan dette være?

Fortsetter under...

Skrevet

kanskje på tide at du drar til lege. Mulig hjernerystelse.

er nok en ide å dra til legen litt fort. det er nok bare en hjernerystelse, men det er viktig å utelukke eventuelle andre skader. håper du blir fort bra:)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...