Gå til innhold

Hemorrider


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jeg har fått en kul på str med en klinkekule i endetarms åpningen, den er svært smærtefull er dette hemorrider og hva kan jeg i så fall gjøre for og lindre smærten har ikke fått legetime før om en uke

mvh

Fortsetter under...

Kizza1365380506
Skrevet

Du kan prøve med spesialkrem for hemorrider. Den får du på apoteket også som en kombipakke med stikkpiller.

Mvh

Gjest jhsjajgbaj
Skrevet

Du kan prøve med spesialkrem for hemorrider. Den får du på apoteket også som en kombipakke med stikkpiller.

Mvh

Hei!

Jeg hadde samme problem.

jeg hadde 4 store hemorider i over et år.

Jeg brukte en krem jeg fikk kjøppt på apoteket og stikkpiller men bare det var ikke nok.

Det hjelpet litt og det grodde

ganske fort, men hver gang jeg var på do åpnet det seg igjen.

P.g.a at det var så ont å gå på do holdte jeg meg lenge, og ble kjemp hard i magen og da ble det mye verre.

Det jeg gjorde til slutt var

å drikke noe som gjorde at jeg ble løs i magen. Det ble min reddning. Du får ikke diare, men du blir litt ekkel i magen i begynnelsen, men alt er bedre enn de smertene.

husker ikke navnet på det , men de har det på apoteket.Det brukes til masse.

Det er vell bare laktose du drikker.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...