Gå til innhold

Problem med uren hud nå i høst


Anbefalte innlegg

Heia er ei jente på 20 som har fott kraftig problem med uren hud i høst I sommer hadde jeg ikke spor av dette problemet.

Har fott smerte fulle kviser till abdre urenheter i huden på rygg, bryst og spesielt annsikt.

Har hvert innom renseprodukter, smører på Basiron hver kveld men ingenting ser ut til å hjlpe.

Hva skydles dette og ikke minst hva hjelper.

hilsen bethe.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/127885-problem-med-uren-hud-n%C3%A5-i-h%C3%B8st/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest jollebolle

Jeg kan anbefale deg å kjøpe udos choice olje på helsekosten, som inneholder omega 3-6-9. Smaker ikke noe godt, men det gjør godt. B-vitamin tilskudd (med et godt multivitamin tilskudd i bunn). Drikke mye vann og mosjonere.

Av renseprodukter til huden kan jeg anbefale md formulations produkter. Det er sterke produkter, så jeg ville tatt meg en tur til hudpleier først. Forøvrig kan du bestille produktene mye billigere på nett www.essentialdayspa.com. Kan da kjøpe helse serien i "mini format" tilpasset din hudtype. Produktene er drøye så "prøve pakken" holder en stund

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...