Gå til innhold

Vond kjeve.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er der noen der ute i verden som har gode råd mot en kjeve som har vært vond i 10 år? Odontologen har gitt meg opp, de kan ikke gjøre mer. På rtg. ser de at leddhodet er slitt og jeg er så innmari lei av å bli helt utslitt og få kjempevondt av å bare spise et lite ostehorn. rundstykker er jo glemmesak. Resultatet har blitt at jeg stort sett går sulten hele tiden, det er for vondt å spise seg mett. Vil ikke ta smertestillende hele tiden heller. Og det er begrenset hvor mye sjokolade en orker putte innpå for å bli mett:( Vær så snill.....anyone......HELP ME!!!!

Fortsetter under...

Skrevet

jeg har veldig god erfaring med akupunktur! Harhjulpet meg med mange ulike plager. Og jeg sliter med nedslitte hofteskåler, og dette også gjorde nålene susen. hvis du bor i oslo, så kan jeg anbefale noen flinke folk!

Mvh

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...