Gå til innhold

Soppinfeksjon ?? Hjelp !!


Anbefalte innlegg

timotei1365380625
Skrevet

Har hørt at sopp ikke regnes for og være smittsomt. Men min samboer har etter graviditet vært en del plaget av soppinfeksjon. I siste periode tok vi begge en Canesten kur og etter 5-6 dager virket penis normal igjen. Da fikk hun mensen og når den var ferdig tok vi oss et nummer. Etter det fikk Penishodet rødlige prikklignende "flekker" og kjennes ut som penis står i brann etter samleie(kløe og svie). Kvir meg til og gå til lege , derfor setter jeg inn her.

Fortsetter under...

Skrevet

Ta en ny canestenkur.

Soppinfeksjon er smittsomt.

Om hun ikke blir kvitt det, bør hun gå til lege. Stadig tilbakevendende soppinfeksjon kan være symptom på bl. annet diabetes.

Lykke til.

timotei1365380625
Skrevet

Ta en ny canestenkur.

Soppinfeksjon er smittsomt.

Om hun ikke blir kvitt det, bør hun gå til lege. Stadig tilbakevendende soppinfeksjon kan være symptom på bl. annet diabetes.

Lykke til.

thanks , er på kur allerede ;)

  • 2 uker senere...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...