Gå til innhold

hva er dette?


Anbefalte innlegg

Gjest blir_gal
Skrevet

typen min har et sår vesidenav rompesprekken å det er blitt lilla og det vesker blankt, han har hatt dette i over et halvt år, han sier det gjør vondt, men bare når man kommer borti såret, og det klør. hve er dette? er det farlig. jeg tror det er hemorrider. er det?

Fortsetter under...

Kizza1365380506
Skrevet

Hemorrider kommer bare rund anus. Det er åreknuter som kommer somregel av for hard avføring eller tyngde. Dersom han har denne flekken/såret oppe med rumpesprekken så er det nok ikke hemorrider.

Mvh

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...