Gå til innhold

Billige blekkpatroner?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Jørgen23

Jeg har kjøpt billige blekkpartroner fra blekkpatron.no til min Canon-skriver. I begynnelsen så det ut til å fungere bra, men etter hvert ble fargene helt feil, og utskriftene i svart ble også uleselige om jeg ikke tok på "høy kvalitet" på utskriften. Så vær oppmerksom på at uoriginale blekkpatroner ikke nødvendigvis er brukbare.

Men så koster også originale blekkpatroner til min Canon S450 - en svart og tre farger - den nette sum av 400-500 kr. Omtrent like mye som skriveren koster, tenker jeg... :/

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/134211-billige-blekkpatroner/#findComment-829818
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...