Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei,jeg er en kvinne på 37 år og jeg har fått halskatarr noe som er veldig ubehagelig.dette har jeg hatt en god stund.Råd i fra ønh-legen gurgle vann tilsatt litt salt,1ss.pr.l.vann.Dette hjelper ikke noe særlig.Har du et bedre råd?Jeg har lavt stoffskifte kan dette ha noen sammenheng?

Skrevet

Hei

Har du prøvd å ta litt lunken vann og et par dråper med peppermunteolje og gurgle deg i halsen med.Det pleier å hjelpe

Lykke til

Hilsen spe

Gjest Stig Bruset, Allmenpraktiserende Lege
Skrevet

Kjære grewe.

Jeg vil foreslå sugetabletter med sink og vitamin C som har en tilhelende virkning på slimhinnene og virker styrkende på immunsystemet. Disse kan kjøpes mange steder og brukes 3-4 ggr daglig. Langvarig irritert hals kan også skyldes røyking og dårlig inneklima, men det regner jeg med at legen har tatt opp med deg.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...