Gå til innhold

Løpet kjørt for denne mnd?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

har desverre ikke noe godt svar til deg, men bare lurer på en ting.

Du sier du har lange sykluser(35-40 dg), har du et barn fra før?

Jeg har hørt litt rundt omkring at når man har en syklus på over 35 dager er det sjelden man har eggløsning.

Mine sykluser er ca 40 dager, og jeg er litt nervøs for å begynne med tester og prøver av alle slag. Har du prøvd EL tester?

Gjest flere barn

Jeg hadde siste mens 15 feb. Har ikke turt å teste ennå jeg da. vi er inne i 9 ende prøveperioden og jeg får alltid mesen et par dager etter at jeg tester negativt:-(

Dersom du alltid har så lange sykluser burde du få sjekket hos legen om du har eggløsning, legen kan hjelpe med tabletter som setter i gang denne. Lykke til videre med prøving.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...