Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har en søt nusselig liten valp som har oppført seg mer eller mindre eksemplarisk med tanke på hvordan valper egentlig er... Men i dag klarte hun da å legge gullegget. Hun har tygd på min samboers briller. Brilleglassene er full av masse "bite-riper" og ser ikke akkurat bra ut... Men er det noe som kan gjøres? Går det an å pusse/slipe de på en eller annen måte!?

På forhånd takk for svar...

Skrevet

Tviler på at det går an å slipe dem til, det er jo tykkelsen på glasset som gjør at synet blir korrigert riktig. Hvis glasset blir tynnere, så er vel hensikten borte? Du kan jo ta dem med til en optiker og høre.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...