Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

å IKKE bli forelsket i noen? Er et veldig seriøst problem for meg, det lager også store problemer for meg. Hvordan kan det være mulig når "alle" blir det og ikke jeg?

Gjest taentralllala
Skrevet

Det går nok an, og det er nok ikke bare deg. Men ja, det kan iblant virke som et problem.

Skrevet

Kjenner meg godt igjen. Jeg er 25 år og hvert forelsket 1 gang. Vi var sammen i 6 år. Etter at forholde tok slutt for 4 år siden har jeg hvert singel.

I løpet av disse fire årene har en 10 - 15 kjekke karer vist stor interesse. Men fordi jeg aldri blir forelsket ender vi bare opp som venner.

Skrevet

Ååå, jeg er helt motsatt. Blir _veldig_ fort forelsket. Det er også slitsomt...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...