Gå til innhold

hvilke kremer synes dere virker best mot tørr hud?


Anbefalte innlegg

Skrevet

er så tørr på hendene at det er ubehagelig. Går mye på do, derfor blir det en del håndvask også, som igjen tørker ut huden.

Noen tips til såper, evnt kremer?

Skrevet

Locobase. Den inneholder ikke så mye vann at vinningen går opp i spinningen. Kremer med mye vann tørker også ut huden.

Gjest Body but!
Skrevet

Spenol funker jo. Selv sverger jeg til bodybutter. Lukter godt og er veldig fet!

laguna1365380434
Skrevet

Jeg bruker en håndkrem fra Bodyshop som bare er såå nydelig, Honey butter fra African spa serien..Skikkelig nytelse for hendene ( Og føttene)

Prøv!

:-)

Skrevet

Hendene mine har vært som sandpapir. Fikk anbefalt en krem som heter "ApoBase oily cream" som jeg smører meg med hver kveld før jeg legger meg. Den har gjort underverker!

Skrevet

Hendene mine har vært som sandpapir. Fikk anbefalt en krem som heter "ApoBase oily cream" som jeg smører meg med hver kveld før jeg legger meg. Den har gjort underverker!

....og bare så det er sagt: Jeg har tidligere smurt og smurt med Vaseline Intensive care, HTH og alle de der, uten at det var til særlig hjelp.

Skrevet

Har prøvd flere men den minst dårlige er så langt Glycinello...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...