Gå til innhold

Næringsministeren behersker ikke engelsk


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke rart at de er EU-motstandere :-)

Det kan bli mye morro av dette.

Skrevet

Det kan ikke Bondevik heller. Man kan vell knapt kalle det engelsk det lille han klarer å uttale rett.

Skrevet

Pussig! Er ikke han "bare" cirka 50 år da? Trodde alle hadde hatt engelsk på skolen i dne aldersgruppen...

Men ikek for det - det er mange som ikke var særlig flink i engelsk på skolen, og hvis det da er 35 år siden han sluttet på skola så har ahn vel neppe blitt bedre med årene.

Skrevet

Ups.....nok en "bagatell"....he-he...

Dette blir stadig mer morsomt - og det har jo bare så vidt startet...!

Skrevet

Ikke rart at de er EU-motstandere :-)

Det kan bli mye morro av dette.

Du skal se de må skaffe seg Pass også! :) *ond*

hare1365380455
Skrevet

Du skal se de må skaffe seg Pass også! :) *ond*

Ojojoj, den var frekk!;)

Skrevet

Det kan ikke Bondevik heller. Man kan vell knapt kalle det engelsk det lille han klarer å uttale rett.

Ikke fordi jeg er så veldig glad i Bondevik....men det spiller ikke så veldig stor rolle om ikke uttalen er perfekt (det er det jammen ikke mange nordmenn som har), sålenge man har ordforrådet, og snakker flytende uten å famle etter ordene.

(Jeg har ærlig talt ikke lagt merke til Bondevik verken i den ene eller andre enden av skalaen...)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...