Gå til innhold

Spilte biljard med hamster, mus i rørposten


Anbefalte innlegg

Skrevet

Også tidligere kolleger av meg sendte en mus med rørpost, men jeg tror nesten den var dør. Noen av mottakerjentene hylte, men andre syntes den var søt, og at det var synd i den.

Skrevet

Også tidligere kolleger av meg sendte en mus med rørpost, men jeg tror nesten den var dør. Noen av mottakerjentene hylte, men andre syntes den var søt, og at det var synd i den.

I mitt tilfelle var det "huskatten" Lottis på trelasten som fanget den levende. Pus fikk litt fisk og da glemte han musa så de fikk tak i den.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...