Gå til innhold

hostesaft-EL


Anbefalte innlegg

Gjest snartvårtur?
Skrevet

Lurer bare på hvor mye hostesaft man må drikke,og når man må begynne med det før el. håper noen kan svare meg. har el på lørdag tror jeg. Har også kjøpt el-test nå, er i 11 pp nå, og håper snart det skjer noe.

Skrevet

Jeg prøvde hostesafta sist el og da tok jeg en liten slurk morgen, midt på dagen og kvelden rundt el. Også noen dager etter el.

Tror ikke det er noen oppskrift på dette.

Lykke til :)

Skrevet

Jeg gjorde noe alla Drømmer'n... men jeg tok da slimløsenda "hostepiller" spurte hva forskjellen var og på apoteket sa de kun at hostesaften "smurte halsen" .. det var jo ikke jeg ute etter så jeg gikk for pilla :-)

...og nå sitter jeg spent og venter på resultatet, IKM 28.12.

**Lykke til da**

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...