Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

har fått diagnosen: Macula degenerasjon, tørr type. Er bare nett passert 60. Er det noen her inne som har erfaring med denne sykdommen, og er det noen som har prøvet alternativ behandling?

Skrevet

Jeg driver med alternativ behandling og jeg ville bedt legen om en resept på mucokehl øyedråper, spesielt for macula degenerasjon.

Mucokehl D6 dråper (ikke øyedråper) kan ellers brukes som akuttbehandling mot alle degenerasjonslidelser, som f.eks nye sår, etter operasjon o.l.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...