Gå til innhold

Fretex som selger brukte møbler (Oslo)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor i Oslo kan man finne en Fretex som selger møbler? Er på utkikk etter to nattbord/kommoder/skjenker å ved senga, og tenkte jeg skulle prøve å finne noe brukt.

Fortsetter under...

Skrevet

Tja, i følge fretex.no har de møbler på Fretexene i markveien 51, ullevålsveien 12 og ole deviksvei 20. Men jeg tror ikke den på løkka har all verdens utvalg.

Ellers har de et greit utvalg på den bruktsjappa rett ved Sannerbrua, Far & Sønn tror jeg muligens den heter. Og opphørssalg i en bruktsjappe rett ved Sannergata-busstoppet, om den ikke har opphørt i løpet av de siste par ukene. Og Finn da.

Skrevet

Fretex i Ole Deviks vei er stor ( 3 etasjer), og har mye møbler, samt enorm mengde bøker også. Verdt et besøk. Det ligger på brynseng/alnabru, grei adkomst fra både E6 og Ring3.

Ellers gis det bort masse saker på finn.no, som det nevnes under her.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...