Gå til innhold

Hvordan overleve et hjerteanfall om du er alene?


Anbefalte innlegg

Skrevet

FÅ IKKE PANIKK, MEN BEGYNN Å HOSTE KRAFTIG GJENTAKENDE GANGER.

TREKK PUSTEN DYPT FØR HVER HOSTING, HOSTINGEN MÅ VÆRE DYP OG SÅ LANG SOM MULIG, PÅ SAMME VIS SOM NÅR MAN FORSØKER Å FÅ OPP SLIM FRA LUNGENE.

ET ÅNDERAG OG EN HOSTNING MÅ GJENTAS HELE TIDEN CA. HVERT ANDRE SEKUND UTEN OPPHOLD TIL HJELP ANKOMMER ELLER TIL DET KJENNES SOM HJERTET SLÅR NORMALT IGJEN.

.... Dette fikk jeg i en ppt av en venn. Stemmer dette? Noen leger her?

Skrevet

Det hadde neppe skadet å repetere rådet om å forsøke å tilkalle hjelp først. Selv om man er alene, så kan man godt forsøke å ringe noen før man setter i gang med hostinga, vel?

Skrevet

Ja, dette kan hjelpe enkelte så det er verd ett forsøk!

Skrevet

Denne har jeg også fått og fått bekreftet av en lege at det er forsøket verdt.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...