Gå til innhold

PC! HJELP!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en pc som har sluttet å virke. Når jeg trykker den på, sviver den i 5-20 sekund, før den bare slår seg av. Har fått sjekket strømforsyneren, og den er ok. Cpu'en er støvsugd, så den er det ikke. Ungen min formaterte pcen for noen dager siden, og noen timer etter at ham hadde gjort det, slo den seg bare av, og vil ikke på igjen, utenom de sekundene.

Da gjenstår vel bare hovedkortet og harddiskene? Jeg har særdeles liten peiling på data, og håper at det er noen som kan hjelpe meg!

pcen er snart 3 år gammel.

Noen som vet hva som kan være gale? Og hva jeg kan gjøre?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...