Gå til innhold

Veldig usikker.


Anbefalte innlegg

Hei.

Har nå tatt Fluoxetin 20mg i tre dager og bivirkningene blir verre for hver dag,

Jeg ligger og er kraftløs og kvalm. og panikken ligger på lur hele tiden så i dag har jeg ikke våget å ta tabletten.

Jeg er ikke regnet for å være pysete men dette er jo helt grusomt,vet ikke hvordan jeg skal takle dette .

Lurer på om andre kan si noe om hvordan oppstarten på denne medisinen har vært og ville bli takknemlig for et svar fra NHD

også.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/266876-veldig-usikker/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Nils Håvard Dahl, psykiater

Sannsynligvis vil dette gå over i løpet av t par uker om du bare holder ut. En langsommere opptrapping vil minke bivirkningene dag for dag, men opptrappingstiden og tiden før bivirkningene forsvinner vil øke.

Du kan selv velge om du vil hoppe i det eller krype i det.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/266876-veldig-usikker/#findComment-2151847
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...