Gå til innhold

Hvordan slette alle meldinger på hotmail?


Anbefalte innlegg

Gjest best wishes
Skrevet

Jeg har en hotmailkonto som jeg ikke har brukt på en stund. Nå gikk jeg inn der og så at det lå over 2000 meldinger der. Å slette side for side går for tregt. Er det noen måte jeg kan slette alt på en gang?

Skrevet

Ikke logg deg inn på 30 dager og kontoen vil bli slettet tror jeg. I Gmail kan man velge om man merke alle meldinger og ikke bare de som er på siden. Skulle tro Hotmail hadde en slik funksjon også.

Skrevet

Ikke logg deg inn på 30 dager og kontoen vil bli slettet tror jeg. I Gmail kan man velge om man merke alle meldinger og ikke bare de som er på siden. Skulle tro Hotmail hadde en slik funksjon også.

''Ikke logg deg inn på 30 dager og kontoen vil bli slettet tror jeg.'' Det stemmer ikke nå lenger. Kanskje man må slette kontoen, og så forte seg å åpne igjen, og håpe brukernavnet er tilgjengelig.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...