Gå til innhold

Bilder på hjemmesiden


Anbefalte innlegg

Gjest Spørsmål
Skrevet

Hvor lang tid skal det ta før bildene synes på hjemesiden? Jeg lastet dem opp i går ettermiddag og de vises fortsatt ikke. Det er litt kjedelig da jeg ikke vet om det er jeg som har gjort noe galt eller om det bare er det at de ikke er godkjent ennå.

Fortsetter under...

Gjest Teknisk Støtte
Skrevet

Vi sjekker bildene 2-3 ganger i døgnet på ukedager og 1-2 på helligdager. Noe tid vil det alltid ta, spesielt dersom man oppdaterer hjemmesidene om kvelden.

Gjest spørsmål
Skrevet

Vi sjekker bildene 2-3 ganger i døgnet på ukedager og 1-2 på helligdager. Noe tid vil det alltid ta, spesielt dersom man oppdaterer hjemmesidene om kvelden.

Så når det da _fortsatt_ ikke fungerer så er det jeg som har gjort noe galt?

Skrevet

Når jeg jobbet med bursdags-siden, så oppdaget jeg at bildene på DOL skiftet navn.

De ble hetende bilde1.gif osv. Sjekk adressen på bildene dine. Det hadde vært lettere å se dette, om du hadde lagt ut linken til siden din.

http://www.doktoronline.no/homepage/bursdag/

Mvh

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...