Gå til innhold

gave fra forlover


Anbefalte innlegg

Gjest hvor mye?
Skrevet

Vi skal i bryllup i august, og siden det er noen år siden vi har vært i bryllup så må jeg spørre "dere som har svar på alt". Hvor mye bør en bruke på en gave nå mannen skal være forlover? Hva er vanlig?

Skrevet

Det kommer jo an på hvor god råd dere har og hvor etablerte dere er. Jeg personlig ville kjøpt for ca 1500,- tipper jeg.

Gjest karanj
Skrevet

Det kommer jo an på hvor god råd dere har og hvor etablerte dere er. Jeg personlig ville kjøpt for ca 1500,- tipper jeg.

Enig. Gavers verdi avhenger også av givers økonomi. En forventer mer av Røkke enn av en fattig student.

Skrevet

Ca 1000 ville jeg tenkt. Men de fleste har ønskeliste ute nå, så viktigere ville jeg tenkt at jeg ville funnet noe jeg hadde hatt lyst til å gi.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...