Gå til innhold

Trådløst nettverk for en uke eller to


Anbefalte innlegg

Gjest disco line
Skrevet

Noen som vet om det er mulig å kun abonnere på et trådløst nettverk i en til to uker? I fjor hadde vi netcom, men der leide for et helt år, men brukte det kun i 2 uker i ferien.

Skrevet

Jeg var nettopp i samme situasjon, men siden man likevel må ut med dyre penger til et modem, fant jeg ut at det var billigere å få modemet for kr.1,- fra Telenor og 12 mnd bindingstid, enn å leie for kort tid. Neste år kan jeg betale kun for den tiden jeg trenger.

Skrevet

Du kan bruke din vanlige mobiltelefon som "modem", og flere av NettOps har makspris på 10-20 kr/dagen i Norge. (Sjekk for ditt abonnement, selvsagt.)

Med vennlig hilsen

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...