Gå til innhold

Sørlandet


Anbefalte innlegg

ShitDiddelyDo
Skrevet

Der har det vært texas i dag.

Det som står om saken i nettavisene er jo rene galehuset. Av en eller annen grunn vet de ikke engang om kvinnen de jakter på er gjerningskvinne eller gissel, og nå har nok et offer for det som bare kalles "BMW-desperadoene" stått fram etter å ha blitt ranet og banka opp hjemme i dag.

Her tror jeg noen har servert dårlig lsd på nattas nachpiel, og så har alt gått fullstendig av hengslene før det har balla seg på ytterligere.

Typisk sånn amerikansk nå-drar-vi-på-utdrikningslag-til-Las-Vegas-film, hvor alt går til helvete.

Bare vent. Snart står brura fram, og minst en av de to kvinnene viser seg å være stripper.

Videoannonse
Annonse
ShitDiddelyDo
Skrevet

Stripper?

Tror ikke du er helt på viddene, dette ser ikke ut som ei gjennomsnittlig utgave av norsk fe, type rød:

http://gfx.dagbladet.no/labrador/136/136750/13675091/jpg/active/978x409.jpg

Men det ser ut til å være gisselet. Stripperen står nok bak alt!

Det står at disse folka, med politiet på hjul, skal ha tatt seg tid til å stoppe, rane og banke en kvinne i sitt hjem, og kjøre videre.

En skikkelig joyride av Hollywood-kaliber.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...