Gå til innhold

Begravelsen er om en uke


Anbefalte innlegg

Gjest segunda

Jeg er sammen med deler av familien nå, ellers er vi spredt overalt. Begravelsen er om en uke og jeg har hatt lang tlf.samtale med min svigerinne. Vi skal møtes i dag ettermiddag. Hun gråt og jeg greier det ikke ordentlig. Jeg gråt litt i natt.

Jeg lovet henne på vegne av familien at begravelsen vil bli verdig etter våre tradisjoner og så tar vi alle sammen regningen etterpå. Hun skal ikke bekymre seg om noe annet nå enn å reise seg igjen og leve livet videre. Hjertet mitt blør pga. alle som har det vondt nå og så må jeg passe på å komme meg etter operasjon.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/362899-begravelsen-er-om-en-uke/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...