Gå til innhold

Gullkorn fra pasientjournaler


Anbefalte innlegg

For de som trenger å le;)

*Hodet henger lavt men kontakten er god.

*Han er allergisk mot jobben sin ( her var vel meningen å skrive jodbensin eller er det en vanlig allergi?)

*Hennes foreldre døde når hun var 12, de har ikke hatt noe kontakt siden det. ( skrevet på autopilot?)

*Tas som avtalt med elgen

*Det finnes ikke lengre spor av kandidaten i pasientens vagina ( hjelpes!)

*Pasienten er gift, fire barn, dog noen ekteskapsproblemer men ikke verre enn vanlig ( hva er det vanlige da?)

*Pasienten har vært deprimert og slitt med migrene siden hun første gang kom til meg i 1994 (Styr unna denne fastlegen!)

*Pasienten er gift, 54 år, har leddgikt og er i fra Honningsvåg ( jeg skjønner ikke helt hva Honningsvåg har med dette å gjøre jeg da)

Pasienten er full av tårer og gråter kontinuerlig. Det virker som hun også er deprimert ( ja det var vel ikke overraskende ?)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/364071-gullkorn-fra-pasientjournaler/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...