Gå til innhold

Feriemål om høsten


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest lite_bereist

Vi var på mallorca første uka i september for to år siden. Det var helt fantastisk deilig! En måned seinere er det nok litt mer ustabilt vær, men dere kan være heldige å få godt og varmt vær!

Vi er ikke glade i overfylte turiststeder, finnes det mindre steder der kelnerne ikke snakker svensk?

Gjest prust

Vi er ikke glade i overfylte turiststeder, finnes det mindre steder der kelnerne ikke snakker svensk?

Vi har bare hatt den ene turen i Det Store Utland, så vi er ikke de rette å spørre...

Vi gikk faktisk til et turistbyrå, og spurte der. FIkk mye informasjon. Opplevde vel ikke at kelnerne snakket svensk der vi var på Mallorca. Vi bodde på et hotell som het Alcudia PIns på Alcudiastranda. Leide bil to dager og kjørte rundt i fjellene i nordvest - moro!

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...