Gå til innhold

Slette hotmailkonto


Anbefalte innlegg

Hei

Etter at noen har klart å hacke seg inn på hotmailkontoen min og endret passordet mitt får jeg ikke logget meg inn på hotmailkontoen. Da jeg gikk på at jeg hadde glemt passord får jeg et sikkerthetsspørsmål som ikke stemmer overrens med noe jeg har lagt inn tidligere. Ikke er det på norsk engang. Har prøvd å kontake helpdesken der, men de får ikke tilbakestilt kontoen på bakgrunn av informasjonen jeg kunne oppgi til dem.

Ønsker ikke at uvedkommende skal kunne ha tilgang til min epost. Er det noen måte jeg kan få slettet den på selv om jeg ikke får logget inn?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/371462-slette-hotmailkonto/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Du får opp 3 valg hvor sikkerhetsspm er det ene, nr mener jeg å huske skal være "klarert pc", prøv den. Tviler det går siden sikkerhetsspørsmål og login er forandret. Gud så ufyselig. Vil råde deg til å bruke gmail fra nå av og knytt kontoen din opp mot telefonnr ditt slik at OM noe skjer så står du litt sikrere.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/371462-slette-hotmailkonto/#findComment-3247771
Del på andre sider

Gjest Datafix.

Lag en ny hotmail konto eller gmail.Regn den som tapt,du har vel ikke betalt noe for den.Bare husk på å lage ett vanskelig passord med mist 8 tegn på din nye email konto.

Hackere er såpass smarte at det er få i Norge som kan hjelpe deg.

De emailene er nok tapt desverre.

Å kunne engelsk er ett must for alle datakyndige i dag.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/371462-slette-hotmailkonto/#findComment-3249427
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...