Gå til innhold

Orfiril og BP II


Anbefalte innlegg

Gjest bippeline
Skrevet

Hei. Jeg har nå sluttet med orfiril og føler meg mye mindre deprimert. Ser også at flere her inne skriver om det samme. Det virker som om jeg ble stemningsstabilisert på et område langt nedenfor det normale. Hypomaniene forsvant som dugg for solen da.

Lurer på om orfiril egentlig er indisert mot BP II?

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Det er verken første eller andrevalg. Men om noen ikke tåler de mer egnede medisinene...

Gjest bippeline
Skrevet

Det er verken første eller andrevalg. Men om noen ikke tåler de mer egnede medisinene...

Hei. Hadde du orket å stå på en medisin som gjorde deg så trett og slapp at du måtte sove nesten hele tiden? Da foretrekker faktisk jeg å stå uten stemningsstabiliserende. Lamictal, litium og seroquel er utelukket pga bivirkninger. Jeg bruker trilafon og håper den kan være til litt hjelp?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...