Gå til innhold

Magesmerter


Anbefalte innlegg

Gjest VeronikaIa
Skrevet

Har hatt smerte på høyre siden av magen i over 2 mnd nå, smerter er rett under ribbeinet, og det kjennes ut som det er ''inn i meg'' på en måte. Har vært hos legen, men smerten forsvart akkurat den dagen, så vi kom ikke frem til noe. Smertene blir verre ved belastning som f.eks. trening. Får ondt av å ligge, så er tvingt til å ligge sammenkrøllet. Er beskymret for hva det er, for det er konstante smerter som ikke vil bort. Hva kan det være ? HÅPER VIRKELIG PÅ SVAR

Skrevet

Jeg aner ikke hva dette er men du må komme deg til din lege igjen, du kan ikke ha det slik som dette. Vet ikke vedkommende hva dette skyldes får han/hun sende deg videre slik at du blir skikkelig undersøkt.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...