Gå til innhold

Avlyse DNT-tur


Anbefalte innlegg

Gjest Trekke inn årene

Får man pengene igjen når man avlyser en tur med Turistforeningen? Jeg har ikke avmeldingsforikring, og betalte ikke med Mastercard (som jo har en slik forsikring inkludert).

Hva gjør jeg? Må jeg har legeerklæring?

Det er kjipt å måtte trekke inn årene, men nå håper jeg å få refundert det jeg har betalt på forhånd.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/379059-avlyse-dnt-tur/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest Høstløv

Det må du nesten spørre DNT om.

Ellers er det vanlig at en må ha legeerklæring for å få tilbake pengene på avbestillingsforsikringen. Vi har en slik forsikring innbakt i vår helårs reiseforsikring. Kanskje du har dette også?

Jeg har erfart at det er enkelt å få refundert utlegg til billetter, hvis en må avbestille en ferietur pga sykdom, sist trengte jeg ikke å sende inn dokumentasjon engang.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/379059-avlyse-dnt-tur/#findComment-3335961
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...