Liliaceae Skrevet 16. november 2012 Skrevet 16. november 2012 Vi bruker under 2000 kr uken på mat, på to barn, en ungdom og to voksne. Cluet er å planlegge middagene, legge opp til én restemiddag og gjerne kjøpe inn litt ekstra på tilbud av non-food produkter som såpe, tannkrem, vaskepulver osv. Vi handler stort én gang i uken, også er jeg innom butikken ca tre dager etterpå for å kjøpe noe ferskvarer som frukt, grønt, brød, melk og evt pålegg om noe mangler. Men.. ingenting annet! 0 Siter
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.