Gå til innhold

Gi meg ditt/dine beste tapasforslag!


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Søstra mi fortalte om en alldeles nydelig tapasrett hun fikk servert her en kveld.. Slik jeg husker den: Røde hele chilipepper renses for frø før man legger i ....ja, det var det da.... hm.... fetaost og biter av hvitløk? Tilslutt surrer du en bacon rundt chilipepperen. Stek i ovnen til baconet er gjennomstekt :)

Annonse

Gjest Jentekveld med vin og tapas!

Det har vært mange tråder om akkurat dette her tidligere. Gjør et søk på "tapas" i forum, og du får mange gode treff. Det gjorde jeg sist jeg skulle ha tapas og ville prøve noe nytt. :)

Takk for tips!! :-D

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...