Gå til innhold

Overnatting Gardemoen - erfaringer?


Gjest mange spørsmål ønsker svar

Anbefalte innlegg

Gjest mange spørsmål ønsker svar
Skrevet

Vi lurer på om vi skal overnatte på Gardemoen for å spare litt tid når vi skal ta et veldig tidlig fly. Er det flere hoteller i området, og er noen billigere enn andre? Hvordan kommer man derfra til flyplassen om morgenen?

Sist men ikke minst: Er det mulig å få sjekket inn bagasjen på Gardermoen kvelden før, slik at man ikke trenger møte 2 timer fr flyavgang om morgenen? Eller kan man evt sjekke inn bagasjen via hotellet?

Skrevet

Hei,

Ja, det er mange hoteller i området (sjekk på www.finn.no), men husk at noen av dem må man betale 70 kr hver vei for buss. Det kan bli dyrt hvis dere er mange.

Check in regler varierer nok med flyselskap.

Med vennlig hilsen, og god tur

Skrevet

Bodde nylig på Comfort hotel runway. De har billige overnattingspakker inkludert parkering 1 uke og buss til og fra flyplassen

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...