Gå til innhold

sorg


Anbefalte innlegg

Gjest 64mor
Skrevet

Hva kan en mor/noen gjøre når sønn på 28 år, sier han ikke orker å leve, ikke orker å jobbe for å bli bedre? Han har angst og tvang og er veldig deprimert. Han har i tillegg fysiske plager, som han ikke synes noen tar seriøst. han sier selv at han har en sorg over ungdomstid som han ikke har levd, bare vært syk.Trenger råd/hjelp!

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Hvilken behandling har han fått frem til nå - både fysisk og psykisk?

Skrevet

En mor kan først og fremst være det hun er, mor og omsorgsperson. Faglig hjelp bør sønnen få andre steder, mor kan motivere, oppmuntre og støtte til å søke adekvat behandling.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...