Gå til innhold

er press i hodet når man bøyer seg mensen relatert?


Anbefalte innlegg

Blomsterfluen
Skrevet

Jeg har fått "spotting" før mensen kommer for fullt og så har jeg i går og i dag hatt press i hodet når jeg strekker kroppen av tretthet og når jeg bøyer kroppen mot bakken å plukker opp ting. Bare litt press. Kan man få vondt i hodet av å ha mensen? Når er det mest vanlig i såfall å ha vondt i hodet? Før, under eller etter mensen?

Skrevet

Nei. Det skyldes økt blodtrykk i hodet siden blodet følger tyngdekraften. Normalt. Ellers kan det skyldes bihulebetennelse.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...