Gå til innhold

Ansiktet inneholder flere muskler enn resten av kroppen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvis jeg går inn for det, som en slags "meditasjon", så kan jeg på en måte koble ut ansiktsmuskelaturen, gradvis (det tar litt tid). Det er et triks jeg har, og det er å ikke tenke at ting må gjøres med en gang. Jeg er ikke flink til å få ting gjort, men jeg er veldig flink til å tenke at de burde vært gjort. Men må liksom vende tankene innover. Så kan du koble ut musklene.

 

Men det som er rart, er at det forplanter seg i hele kroppen. Når jeg gjør dette. Blir roligere, og føler jeg beveger meg mer "naturlig". Man blir på en måte ikke så "stakkato".

 

Også blir jeg ikke tett i nesen lenger(!!!).

 

Jeg lurer på hva som er forklaringen på dette.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...