Gå til innhold

Dr. NHD: Er dette noe vits i å gå til legen med?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Oppdaget i dag en liten kul på innsiden av underarmen, rett under huden. Kjennes ut som en liten ert, rund, glatt, fast og spretten. Ikke spesielt øm. Ligger omtrent 6 cm under albuen. Verdt å gå til legen med, eller virker jeg hysterisk da?

Anonymkode: ea86a...d80

Skrevet

Nei vil ikke si du virker hysterisk om du går til legen med det. Hadde selv en kul i nakken jeg gikk til legen med. Var fettklump hos meg, men det er likevel greit å sjekke hvis den ikke blir borte av seg selv.

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Dette går du til legen med, men det er ikke ø.hjelp :-)

Skrevet

Fikk beskjed om at det var en fettkul ;) 

Anonymkode: ea86a...d80

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...