Gå til innhold

hvor lang tid før antipsykotika virker?


Anbefalte innlegg

Skrevet

når dere har startet på det imens dere er psykotiske... og hvor lang tid tok det før dere ble psykotiske igjen når dere bråsluttet på medisin?? .. 

Anonymkode: edee0...c7e

Skrevet

Effekt på uro, agitasjon og angst kan du få i løpet av et par timer.

Antipsykotisk effekt tar som regel lengre tid. Krever ofte høyere dose og serumkonsentrasjon. 

Skrevet
7 minutter siden, AnonymBruker skrev:

når dere har startet på det imens dere er psykotiske... og hvor lang tid tok det før dere ble psykotiske igjen når dere bråsluttet på medisin?? .. 

Anonymkode: edee0...c7e

Husker ikke hvor lang tid det tok før det virket. Husker bare at dosene ble økt flere ganger før det sakte begynte å slippe taket.

Når jeg slutter med medisiner så tar det 3-4 uker så blir jeg deprimert og et eller annet sted da så begynner vrangforestillingene. 

Skrevet

Da jeg kom opp på full dose seroquelle så fikk jeg effekt. Det tok vel en uke eller noe sånt. Sov mye i begynnelsen, før full dose også, og det hjalp mye. Så ganske raskt.

Anonymkode: 3daa4...889

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...